Celostní muzikoterapie

05.05.2018 14:00

 

Prožitkový workshop: Léčivá muzikoterapie

5. května 2018 od 14 do 17 hodin

pro veřejnost, příznivce i poučené
Cena za workshop je 450 Kč

sál Kvapík U Antošů
Účastníci workshopu se mohou zúčastnit koncertu Strom šamanů od 19 hodin zdarma

 

S sebou hudební nástroj: brumle, salašnická fujarka, didgeridoo, bubny djembé, šamanské bubny, tibetské mísy, perkuse, balafony, chrastítka a gongy...
Hudební nástroj vám zapůjčíme za 100 Kč za kus
Na sebe pohodlné oblečení z přírodních materiálů a karimatku na relaxaci


Závazné přihlášky zasílejte do 20. 4. 2018 na email muzikoterapiejirny2018@seznam.cz


Rezervace místa na workshopu vám bude potvrzena po obdržení platby na náš bankovní účet. Počet účastníků je omezen na 25 osob. Bližší informace obdržíte po přihlášení na workshop.

Celostní muzikoterapie pro hledající 
Pro všechny, kteří hledají, může být celostní muzikoterapie začátkem cesty. Celé lidstvo neustále poslouchá nějakou hudbu. Jsme proto všichni zdraví? Víme dobře, že nikoliv. Bude v tom nějaký háček. Hudba sama neléčí. Vždy musíme hledat, jaká hudba je pro člověka muzikoterapeuticky ideální, maximálně účinná, a tudíž léčivá a uzdravující. Na mnohé otázky obdržíte řadu odpovědí od nestora evropské muzikoterapie PaedDr. Lubomíra Holzera. Prožitkovou formou, při společné hře na muzikoterapeutické hudební nástroje, sami na sobě pocítíme, jak to s naší hudbou ve skutečnosti je. Dozvíme se i, jaká hudba je pro člověka terapeuticky ideální. Workshopem provází autor unikátní muzikoterapeutické metody Lubomír Holzer. 
Zpěv: alikvótní, hrdelní a rezonanční zpěv.

www.muzikoterapie.net

Leták ke stažení zde>>>