Rekonstrukce Sálu U Antošů

24.03.2017 08:13
Tato budova je jednou znejcennějších staveb v Jirnech. Kdysi tu byl v patře velký společenský sál. Scházeli se tu místní lidé a svými nápady pozitivně ovlivňovali vesnici, bavili se a kulturně žili. Sál znali dokonce Jaroslav Foglar, Lubomír Lipský či Karel Effa. Dnes chátrá a je ve velmi špatném stavu.
Nedovolme, aby tento sál zmizel stejně tak, jak mizí malebnost krajiny, ulic, domů a zahrad. Vracejme místům krásu, smysl a poetiku.

A kde jinde začít, než právě tady!

Sdružení Otevřených Srdcí zahajuje rekonstrukci tohoto sálu. Jsme však sámi závislí na darech a sponzorství.
Pokud můžete pomoci vlastní prací, finančně nebo jinak ve prospěch obnovy sálu a jeho veřejného využití, prosíme, ozvěte se na sdruzeni@otevrenasrdce.cz nebo mob. 731 423 325.

Obnovený společenský sál U Antošů bude společně s kulturním domem v Jirnech sloužit k obecnému blahu, kulturnímu a společenskému vyžití.

Naše vize: