Jirenské Srdcebraní 2013

Vážení přátelé,

dovolte, abychom všem, kteří se podíleli na I. ročníku kulturního akce "Jirenské Srdcebraní", z celého srdce poděkovali. Za pomoc a za podporu.

I díky Vám se nám podařilo na akci pozvat seniory z domovů důchodců, žáky škol nebo třeba mentálně postižené z domova v Brandýse. Díky Vám jsme je také mohli přivítat v příjemném a krásném prostředí. Mnoha lidem jsme společně pomohli změnit vnímání života. Akce byla plně obsazena a odehrávala se v srdečném tónu. Setkali se zde lidé mnoha zájmů a profesí, mnozí reagovali na písně, tance i slova, které z pódia zazněly, dojetím a slovy díky.

Náš poněkud idealistický cíl vedoucí ke změně ve společnosti skrze změnu každého jednotlivce, prozatím alespoň v Jirnech a okolí, se plní. Vždyť bez vizí, ideálů by společnost existovat nemohla. Každý z účastníků si mohl domů odnést dojetí, úsměv, otevřené srdce, které mu v dalších dnech pomůže vnímat sílu základních životních hodnot a přivést ho zpět blíže etice.

O prvním ročníku Jirenského Srdcebraní se můžete také dočíst v Jirenském zpravodaji 10/2013.

Videogalerie Jirenské Srdcebraní 2013

Fotogalerie Jirenské Srdcebraní 2013